Раді запропонувати вам зволожувач повітря Baseus! Цей пристрій стане незамінним девайсом у вашому будинку або офісі. З його допомогою можна з легкістю підтримувати оптимальну вологість у приміщенні. Прилад характеризується високою якістю виготовлення й багатою комплектацією.

![]() |
Серед аксесуарів треба виділити насадку-лампу, насадку мінівентилятор, бавовняну паличку для фільтрації води та кабель для заряджання. |
![]() |
Застосування додаткових аксесуарів можливе будь-коли незалежно від роботи зволожувача. |
![]() |
Прилад вирізняється естетичним зовнішнім виглядом, тому підходить для будь-якого інтер'єру. |
![]() |
Для виготовлення зволожувача застосовується поліпропілен і протиударний пластик. |
|
1
|
Місткості зволожувача досить для роботи впродовж 6-12 годин. |
|
2
|
На кришці є силіконове кільце, яке захищає від протікання води під час падіння. |
|
3
|
Є дві швидкості випаровування (постійне та інтервальне), що надзвичайно практично. |
|
4
|
Вбудована декоративна підсвітка створює в приміщенні особливий затишок. |
Замовляйте зволожувач повітря Baseus на сайті прямо зараз! З його допомогою ви забезпечите собі гарне самопочуття й позитивний настрій.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Об'єм резервуара для води | 0.38 л |
| Застосування приладу | Для офісів та інших комерційних об'єктів, Для будинку, квартири |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Стан | Новий |
| Площа | До 20 кв. м |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 155 мм |