
![]() |
Корпус виконаний з міцного пластику, USB-кабель знаходиться в спеціальному відсіку в верхній частині зволожувача. |
![]() |
Має інноваційну двосекційну розбірну конструкцію, для роботи пристрої підходять будь-які ємності (пляшки, склянки та інші). |
![]() |
Приводиться в дію за допомогою кнопок, завдяки м'якому підсвічуванні — може використовуватись як нічник. |
![]() |
Автоматична робота девайса становить 6 годин постійного розпилення або 12 годин переривчастого. |
![]() |
Бездоганний сервіс і індивідуальний підхід. |
![]() |
Менеджери надають професійну консультацію. |
![]() |
У нас доступні ціни, діє гнучка система знижок. |
![]() |
Товар в найкоротші терміни доставляється в усі регіони України. |
Купуючи продукцію у нас, ви можете бути абсолютно впевнені в її оригінальності і високій якості. Товар доставляється в усі регіони України різними службами доставки.
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті
Виконання замовлення у встановлені терміни
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Тип | Зволожувач |
| Виробник | Baseus |
| Вага | 97 р |
| Вихід спрею | близько 40 мл/год |
| Номінальна потужність | 2 Вт |
| Довжина кабелю USB | 80 см |
| Розмір | 6.6x6.6x27.1 см |